top of page
Zoeken
Foto van schrijverTenzinYoga

Nieuwe les yoga in Leiden: Yogarobics!


yoga in leiden yogastudio

We zijn ontzettend blij om aan te kondigen dat we een nieuwe les hebben toegevoegd aan ons rooster: Yogarobics!


Wat is Yogarobics?

Yogarobics combineert het beste van yoga en aerobics in een dynamische en energieke les. Deze unieke les wordt speciaal ontworpen om je door krachtige bewegingen en vloeiende overgangen te leiden, terwijl je geniet van een uitdagende full body workout. Als toonaangevende yogastudio willen we iedereen inspireren om dieper in hun yoga practice te duiken, en Yogarobics is hier de perfecte aanvulling op!

Tijdens de les word je stap voor stap geleid door een vaste reeks oefeningen, zorgvuldig afgestemd op de BPM van de muziek. Dit zorgt voor een uitgebalanceerde opbouw van intensiteit die je zowel fysiek als mentaal uitdaagt. Onze focus ligt op krachtige asana’s uit de yoga, gecombineerd met de dynamiek van aerobics. Hierdoor werk je aan kracht, flexibiliteit en uithoudingsvermogen, terwijl je conditie verbetert.

Na verloop van tijd zul je merken dat je de volgorde van de oefeningen leert kennen, waardoor je nog meer in de flow van de practice komt. Dit verdiept niet alleen je yoga-ervaring, maar versterkt ook je lichaam en geest.

Waarom kiezen voor Yogarobics?

  • Verbeter je conditie en kracht.

  • Ervaar een energieke yoga practice in een inspirerende yogastudio.

  • Laat je leiden door een deskundige docent en voel je fit en verfrist.

Praktische informatie: Startdatum: dinsdag 14 januari 2025

Tijd: 20:15 - 21:15 uur


Ben jij op zoek naar yoga in Leiden? Hou je van muziek? Ervaar hoe Yogarobics je yoga practice naar een nieuw niveau kan leiden!

0 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Kommentarer


bottom of page